Украина
Сменить
Сменить

Автономна каналізація ОАЗІС в Симферополе

Пропонуємо Вашій увазі оптимальне рішення щодо очищення стічних вод - станції біологічного очищення стічних вод «ОАЗІС», що виготовляються нашим підприємством на промисловій основі. Аераційна станція глибокого біологічного очищення побутових стічних вод з повним окисленням «ОАЗІС» - це зручна, сучасна та перспективна автономна система відведення та очищення господарських та побутових стічних вод. Якщо централізована каналізація відсутня, або підключення до неї пов'язане з певними труднощами, «ОАЗІС» - незамінне рішення. Виконані з полімерних матеріалів, не схильних до корозії, на базі сучасних технологій, з використанням оптимально підібраного комплекту обладнання, станції «ОАЗІС» гарантують замовнику високий рівень очищення стоків та безперебійну роботу з мінімальними витратами на обслуговування протягом тривалого періоду часу.
Оптимально підібрані рішення «ОАЗІС» автономного очищення стоків для заміського будинку, котеджу, дачі, бази відпочинку, автозаправної станції, СТО, автомийки, офісних та виробничих приміщень, кафе, ресторанів, об'єктів соціальної інфраструктури, дозволяють вирішити питання відведення та очищення стоків як до смаку. заселених масивах, і поблизу водойм, паркових зон, місць водозабору (якщо території є свердловина). Типовий модельний ряд: станції на 3, 5, 6, 9, 11, 16, 22, 35, 50 та 75 осіб, можливий індивідуальний проект більшої продуктивності.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
уместен

Действия с объявлением #819743

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Автономна каналізація ОАЗІС с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении